ggpoker 7XL
טורנירים אונליין Bounty Hunter
טורנירים אונליין Bounty Hunter

מעל $1,000,000 GTD כל יום​

טורניר Bounty Hunter

עשרות פרסים מידי יום בטורנירים אונליין

טורנירים אונליין Bounty Hunter

$3,000,000 GTD כל יום ראשון​

טורנירים אונליין של ציידי הראשים Bounty Hunters המפורסמים של 7XL מבית GGPoker חוזרים בגדול!
טורנירי ציידי הראשים שלנו רצים כעת עם יותר מ-$1,000,000 פרסים מובטחים בכל יום. אם תמיד חיפשתם את הטורניר פוקר באינטרנט האולטימטיבי, אירועי באונטי האנטרס הוא בדיוק בשבילכם. הוספנו עשרות טורנירים חדשים הפועלים מדי יום, עם מאגרי פרסים ענקיים ומובטחים לכל שחקן. תוכלו להתחיל לשחק עם סכומים קטנים ככל שתרצו, החל מ-1.05$, ותוכלו לסגור את כל זה עם האירוע המרכזי של Bounty Hunters בימי ראשון, בסכום של $1,000,000.

לא משנה מי אתם, אנחנו בטוחים שתקבלו הנאה מהמשחק ותמצאו משהו מתאים בדיוק עבורכם כאן ב-7XL מבית GGPoker, פלטפורמת הפוקר הגדולה בעולם. אז למה אתם מחכים? קחו ערימה ותנו לעצמכם צ'אנס לקבל את השפע המדהים הזה בטורנירי הפוקר ֶאונליין האהובים עליכם!

WSOP ציפים

2022 WSOP ONLINE

טורנירים אונליין של אליפות העולם

צמידי אליפות העולם בפוקר

"הגיע הזמן להיות אלופים, לחדשים – שיתפרסמו,
ולבני המזל שיהפכו לאגדות"

טורנירים אונליין Chinese Zodiac
טורניר Chinese Zodiac
טורנירים אונליין Chinese Zodiac

$1,000,000 GTD כל יום ראשון​

טורנירים אונליין Chinese Zodiac

עשרות פרסים מידי יום בטורנירים אונליין

טורניר Chinese Zodiac

מעל $1,000,000 GTD כל יום​

אם אתם מחפשים לשחק טורנירים אונליין באזורי הזמן של ישראל, אז טורנירי גלגל המזלות הסיני Chinese Zodiac של 7XL מבית GGPoker מתאימים בדיוק בשבילכם! גלגל המזלות הסיני הוא סדרה ייחודית של טורנירי CNY יומיים ומרתקים. טורנירי ה Chinese Zodiac פועלים לאורך כל היום החל מהשעה 05:05 UTC כאשר הטורניר היומי האחרון מתחיל ב 14:40 UTC. אתם יכולים לזכות ב-12 אווטארים ייחודיים של גלגל המזלות הסיני בטורנירים האלו. האווטארים כוללים: חולדה, שור, נמר, ארנב, דרקון, נחש, סוס, עז, קוף, תרנגול, כלב וחזיר. אם אתם זוכים בכל 12 המזלות, תקבלו את האווטאר הנדיר והמקורי של הנמר הלבן!

Chinese Zodiac הוא טורניר פוקר באינטרנט על כסף אמיתי המסקרן ביותר.

טורנירי הפוקר באינטרנט על כסף אמיתי של רשת GGPoker הבינלאומית תספק לכם חוויה מאתגרת ומרגשת שתיקח אתכם לקצות ניצול היכולת שלכם, טורניר הפוקר Chinese Zodiac הוא בדיוק התחלה טובה.

טורנירים אונליין
טורנירים אונליין GGPoker Daily Guarantees

בדוק את טורנירים אונליין היומיים החדשים שלנו

טורנירים אונליין GGPoker Daily Guarantees

הגדלנו את כל הפרסים של טורנירים אונליין

טורנירים אונליין GGPoker Daily Guarantees

מעל 8,000,000 $ מובטח לשבוע

כאן ב7XL מבית GGPoker, החלטנו ללכת עד הסוף על טורנירים אונליין המובטחים היומיים שלכם. במבנה הייחודי הזה, במסגרת הפרסים היומיים שלכם תוכלו לזכות ב-$8 מיליון דולר בכל שבוע! אפילו טוב יותר הערבויות גדלות בימי ראשון ואפילו יכולות להכפיל את עצמן! חפשו אחר מקומות לטורנירים האלו במיוחד, כדי שתוכלו להשיג מקום מבלי לרושש את הכיס. בטורנירי פוקר אלה מגוון אירועים מקוריים ומהנים מהם תוכלו לבחור כמו אירוע מרכזי יומי, היפר יומי, טורבו יומי, היומי הגדול והערימות היומיות. רכישות מתחילות מסכומים נוחים של 1$ ומשחקים חדשים מתחילים כמעט כל שעה. בנוסף, אתם יכולים לזכות בערבויות לטורניר הישר מבריכת הפרסים היומיים, עד סכומים מפנקים של 200,000$!

 במבנה זה טורניר פוקר באינטרנט על כסף אמיתי תוכלו להיתרגש ולממש את עצמכם במשחק האהוב בעולם, טורנירים אלה יספקו לכם את החוויה האולטמטיבית שיש לטורניר פוקר אונליין.

טורנירים אונליין High Rollers
פרסים של 10 אלף דולר ב7XL

יום ראשון היי רולר 10,000$ כניסה 1M$ פרסים

פרסים של 7 מליון דולר בטורנירים אונליין 7XL

מעל 7,000,000 $ מובטח כל שבוע

זיטונים זהב 7XL

העלנו את הפרסים של טורנירים אונליין היי רולר

טורנירים אונליין של היי רולר של 7XL מבית GGPoker מעלה את הרמה כנגד כל הסיכונים. High Rollers מבטיחים לכם פרסים שווים של 7$ מיליון דולר בכל שבוע! אתם מוזמנים לנסות להשתתף באירועי High Rollers הטובים ביותר באזור, כולל 1,000,000$ באירוע המרכזי של ציידי הראשים עם פרס של 525$! או, האירוע של 10,500$ בימי ראשון בטורניר פוקר היי רולר עם 500,000$!! כל זה לא מספיק? אז יש אפילו יותר טוב, האירוע המפורסם בעולם של ימי ראשון, סופר מיליון$ היי רולרס 10,300$, 1$ מיליון, טורניר הפוקר אונליין על כסף אמיתי הגדול ביותר! בכל שבוע יום 2 של סופר מיליון$ משודר בשידור חי ב-7XL מבית GGPoker.TV, כל יום שלישי בשעה 18:45 UTC! שידור הטבלה הסופית של הקלפים תוצג בהופעת הסופר מיליון$ בהנחיית קווין מרטין!

7XL בשיתוף פעולה עם ה GGpoker יצר את טורניר פוקר באינטרנט היחודי והמרגש טורניר ה היי רולר, מבנה זה של טורנירים מביא אותך לגבהים חדשים עם מחירי כניסה גבוהים המספקים קופות פרסים אדירות. אם אתה מחשיב את עצמך למקצוען פוקר אונליין זה המקום המושלם בשבילך להפגין את כישורך.

טורנירים אונליין פוקר אונליין אומהה
טורנירים אונליין אומהה פוקר

רכישות החל מ-$1 בלבד

טורניר אומהה פוקר

טורנירי הפוקר פועלים כל היום

טורניר אומהה פוקר

טורנירי אומהה בכל יום

רוצים את הריגוש של אומהה פוקר בפורמט ייחודי של טורניר? אצלנו ב-7XL מבית GGPoker יצרנו באזז רציני ותשומת לב רבה עם טורנירים אונליין של אומהה היומיים והייחודיים שלנו. במשחק פוקר אומהה, הטורנירים רצים 24 שעות ביממה, בקצב של 40 דקות לאחר כל שעה. ואפילו יותר טוב, הפרסים הייחודיים המובטחים מתוך בריכת הפרסים נעים בסכומים של 100$ ועד 10,000$! הטורנירים של פוקר אומהה הם בפורמט PLO-NL כלומר שמוצב גבול לסכום ההימור לפני המשחק, אבל לאחר מכן אין גבול להימורים שלכם, ואתם חופשיים להמר גם על כל הקופה אם תרצו! במשחק הייחודי הזה, אפשר להתחיל עם סכומים נוחים של 1$ ומעלה. תזכרו שלא חייבים להיות מומחים במשחק פוקר אומהה בשביל לקפוץ למים ולהתחיל לשחק!

לא משנה מי אתם, אנחנו בטוחים שתקבלו הנאה מהמשחק ותמצאו משהו מתאים בדיוק עבורכם כאן ב-7XL מבית GGPoker, פלטפורמת הפוקר הגדולה בעולם. אז קחו ערימה ותנסו את מזלכם בטורנירים המדהימים והתחרותיים של פוקר אומהה, רק אצלנו ב-7XL מבית GGPoker!

טורנירים אונליין Mystery Bounty

המזל מעדיף רק את הנועזים מבינכם! עבור כל שחקן שתצליחו להביס ולהעיף בשלב הסופי של המשחק, אתם יכולים לזכות בפרס כספי ענק, עם אוצרות נסתרים בטורנירי הפוקר בסכומים של עד 100,000$!

מיסטורי באונטי
מיסטורי באונטי טורנירים אונליין
מיסטורי באונטי טורנירים אונליין פרסים
טורנירים אונליין Chinese Zodiac
איך לשחק טורניר באונטי
הבדל בטורניר באונטי

שלב ראשוני

בתחילת השלב הראשוני, מאגר הפרסים הכולל יחולק ל-2 חלקים. שימו לב, שתצטרכו לשרוד עד לשלב הסופי ביותר בכדי שתוכל לאסוף האוצר המסתורי.

• 50% מסך ה-Buy-In הולך למאגר הפרסים
• השאר הולך לפרס הבאונטי

תיבת פרסים טורנירי פוקר

ברוך הבא לטורנירים אונליין באי המסתורי

שולחן פוקר אונליין

שלב סופי

ברגע שהשלב הסופי יתחיל תוכל לראות את הסכום הכולל של הפרסים הקיימים, וכמובן גם את הפרס הגבוהה ביותר מביניהם. בשלב הסופי של המשחק, אתם יכולים לקבל אוצר מסתורי עבור כל שחקן שאתם מביסים. אם הבסתם מספר שחקנים, תקבלו את כל הפרסים שלכם לפי סדר הניצחונות.
טורנירים אונליין T-builder
טורנירים אונליין T-builder

מאגר הפרסים המלא משולמת ב-T$​

טורניר T-builder

טורנירים אונליין מתקיימים כל 30 דקות

טורניר T-builder

הגדל את חשבון הבנק שלך עם עמלות של 0%.

סדרת T$ Builder היא סדרת טורנירים אונליין ייחודית ללא עמלות, מה שאומר ש 100% מתוך סכום הקנייה יצטברו במאגר הפרסים שלכם במשחק. יש אירוע שמתחיל כל 30 דקות (בכל שעה שמראה 00:17 וגם 00:47). לאירועים ניתן לבחור באחת מ-4 רמות רכישה זמינות – 0.25$, 0.50$, 1$ ו-2$. מינימום השחקנים הדרושים בכדי להיכנס למשחק הוא 2 בלבד, מה שמעניק לכם המון הזדמנויות לקחת חלק בטורניר! לא מוצעים טורנירי לוויין לסדרה זו, וכל האירועים של T$ Builder מאפשרים הרשמה מאוחרת של 30 דקות. במשחק בונה הטורנירים, כל הפרסים משולמים במבנה תשלום אוטומטי ללא ערבויות. מאגר הפרסים ישתנה בהתאם למספר הכולל של השחקנים הרשומים. הגדילו את הכסף שלכם כבר היום עם טורנירי 0% עמלה ייחודיים אלו של 7XL מבית המשחק Tournament$ Builder.

תפסו לכם חבילה ותתנו לעצמכם הזדמנות ליהנות מטורנירים נהדרים וחווייתיים ללא חיובים, ניכויים או עמלות. עכשיו, רק ב-7XL מבית GGPoker.

דרגו אותנו

5 / 5. 249

מה אתה מחפש?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors