ggpoker 7XL

מה זה GGPOKER?

תוכן עניינים

GGPoker הוא מפעיל קזינו אונליין, חדר פוקר. החברה קיימת משנת 2014, ותחילה המיקוד העיקרי שלה היה סביב שווקי פוקר מקוונים באזור אסיה. משנת 2017, החברה החלה להתרחב גם לרחבי אירופה לאחר רכישת רישיון משחק מבריטניה. כיום המוביל של החברה הוא דניאל נגראנו וכמו כן, גם דובר החברה. בשנת 2020 החברה לקחה חלק בטורניר משחקי פוקר מוכר, אך נאלצו לבטח את הטורניר בשידור חי עקב מגפת הקורונה. חברת GGPoker מחזיקה בשיא גינס מכיוון שמאגר הפרסים של סדרת הצמידים שלה הייתה הגדולה בעולם אי פעם בטורניר פוקר. בשנת 2022, GGPoker הפכה לחדר הפוקר המקוון הגדול ביותר בנפח תעבורת מזומנים.

מהו פוקר מקוון?

פוקר מקוון הוא גרסה דיגיטלית של משחק הפוקר המוכר והאהוב. הוא מאפשר לשחקנים להתמודד עם יריבים מכל רחבי העולם, בזמן אמת, דרך האינטרנט ופלטפורמות מקוונות מיוחדות. כיום יש מספר אפשרויות למשתמשים לבחור את הפלטפורמות שלהם כאשר חברת GGPoker נחשבת למוכרת ביותר. אבל עד כמה משחק אונליין יכול להשתוות למשחק אמיתי? בשביל זה אנחנו צריכים להסתכל על מה זה פוקר, ומה ההבדלים בין פוקר מקוון לבין פוקר פרונטלי.

פוקר הוא משחק קלפים אשר מתבסס על מספר אסטרטגיות: כישורי קריאת השחקנים ותהליכים החלטתיים בשביל לנצח את היריבים. במהלך המשחק, שחקנים מקבלים ידיים פרטיות ושולחן משותף של קלפים חשופים, עם צירוף היד הפרטי והקלפים החשופים יש ליצור את היד הגבוהה ביותר בכדי לנצח את שאר השחקנים בשולחן.

בפוקר אונליין כמו GGPoker, השחקנים משתתפים במשחק דרך פלטפורמות מקוונות מיוחדות המאפשרות להם להתמודד עם יריבים ולשחק בפורמטים שונים. הם יכולים לשחק בפוקר אך כמובן לא בצורה פרונטלית. ההבדל העיקרי הוא שאתם צריכים אינטרנט יציב וכמו כן, תמונה יציבה באמצעותה תוכלו לקרוא את היריבים. גם בגרסה המקוונת יש דילר שתפקידו לחלק את הקלפים ולפתוח אותם.

ניתן לשחק פוקר מקוון במגוון מקומות. ישנם אתרי פוקר מקוון מוכרים כמו PokerStars, 888poker, GGPoker, PartyPoker ועוד, שמציעים פלטפורמה מתקדמת לשחקנים מכל הרמות. בנוסף, ישנם אפליקציות ניידות עבור פלטפורמות iOS ו-Android שמאפשרות לשחקנים לשחק פוקר מקוון מכל מקום בזמן אמת.

כשמשחקים פוקר מקוון, יש לשים לב לכמה גורמים חשובים. ראשית, חשיבות רבה ניתנת לבחירת הפלטפורמה המקוונת הנכונה שתתאים לצרכים שלכם. כמו כן, יש לוודא שהאתר או האפליקציה מציעים אבטחת מידע מתקדמת ושומרים על פרטיות השחקנים. כמובן, תמיכה טכנית מקצועית ושירות לקוחות יעיל חשובים כדי להבטיח חוויה חלקה ומהנה באמצעות סוכני בטים. אחת הסוכניות הבולטות היא 7XL GGPoker עליה נרחיב בהמשך.

בסיכום, פוקר מקוון הוא אפשרות נהדרת למי שרוצה לשחק פוקר בקלות ונוחות, להתמודד עם יריבים מכל העולם, ולחוות תחרות והתרסה. כאשר משחקים פוקר מקוון, יש להימנע מהימורים יתר ולהתחיל בקטנה, כדי להתרגל לפלטפורמה ולשפר את יכולות המשחק שלכם.

ggpoker

סוגי משחקי פוקר GGPoker:

  1. טקסס הולדם – משחק הפוקר הכי פופולרי ומוכר ביותר בעולם והחל את דרכו בטקסס. בטקסס הולדם, כל שחקן מקבל שני קלפים פרטיים וחמש קלפים פתוחים משותפים מונחים על השולחן. תחילה הדילר פותח שלושה קלפים, ולאחר כל סבב ניתן לבחור אם לצאת, לעלות את ההימור או לדלג – ככה עד לפתיחת חמשת הקלפים. לאחר מכן, המשתתפים יכולים לשלב בין הקלפים הפרטיים שלהם לבין הקלפים הפתוחים כדי ליצור יד חמש קלפים בגודל הגבוה ביותר ולנצח את שאר השחקנים.
  2. אומהה הולדם – באומהה הולדם, כל שחקן מקבל ארבעה קלפים פרטיים וחמש קלפים פתוחים משותפים מונחים על השולחן. כמו בטקסס הולדם, השחקנים יכולים לשלב בין הקלפים הפרטיים לבין הקלפים הפתוחים כדי ליצור יד עם חמישה קלפים בגודל הגבוה ביותר ולנצח.
  3. סטאד פוקר – משחק הפוקר הזה משתנה ממשחקי ההולדם. בסטאד, כל שחקן מקבל קלפים פרטיים וקלפים פתוחים מונחים על השולחן. הקלפים הפרטיים נשארים סגורים, והשחקנים משלבים אותם עם הקלפים הפתוחים שלהם בכדי ליצור יד חמישה קלפים ולהתמודד עם היד של שאר השחקנים.
  4. דרואה – דרואה (Draw Poker) היא גרסת פוקר שבה כל שחקן מקבל יד שלמה לפני סבב הימורים ראשון. לאחר מכן, יכול להחליף מספר קלפים בסבב יחיד. לאחר סיום הסבב, השחקנים מציגים את הידיים והיד הגבוהה ביותר מנצחת. למשחק זה יש עוד גרסה הנקראת Five-Card Draw. כל שחקן מקבל חמישה קלפיים אותם לא חושף בפני השחקנים, והוא יכול להחליף כל כמות של קלפים בסבב יחיד. בסוף ההחלפה, כל שחקן מציג את היד שלו.

מהו סוכן בטים של GGPoker?

חברת 7XL מציעה שירותים לשחקנים ישראלים, באמצעות החברה תוכלו להשתתף במשחקי פוקר מקוונים על כסף חי. החברה נותנת שירותים באמצעות סוכני בטים. התפקיד של סוכן בטים הוא ללוות אתכם בתהליך ההרשמה וכמו כן, לייעץ לכם בהתאם לצורך לגבי סוגי המשחקים, נוהל המשחק, ייעוץ מקצועי וכן הלאה. לכן, הסוכנים חייבים להיות עם מידע מלא בנוגע לכל המשחקים האפשריים.

יש לכם אפשרות לבחור את סוכן הבטים שלכם בהתאם להמלצות שנמצאות ברשתות חברתיות ובאינטרנט ככלל. הייעוץ ניתן בדרכים שונות: מייל, שיחת טלפון, וואטסאפ אישי ועוד. הדבר העיקרי שאתם צריכים לבחון כאשר אתם בוחרים סוכן בטים הוא הזמינות והידע שלו. ככל שהזמינות שלו גבוהה יותר כך נוכל להיות יותר בטוחים בזמן אמת, וככל שהמידע שלו רחב יותר נוכל לקבל את הייעוץ הטוב ביותר.

דרגו אותנו

5 / 5. 11848

תנאים והגבלות

-שחקן פעיל חייב להיות בן 18 ומעלה כדי להשתתף בסדרה זו.
-אם שחקן נחשד לפעילות הונאה, ל 7XL יש את הזכות לחקור, לעקל ולסגור חשבון שחקן.
-לרשת GGpoker יש את הזכות לשנות ולהשעות מבצעים בכל עת ללא התראה מראש.
-תנאי המבצעים כפופים לאתר 7XL .
-חוקי וכללי האתר כפופים לרשת GGpoker העולמית.
-שחקו באחריות

מה אתה מחפש?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors