ggpoker 7XL

אליפות ישראל לפוקר 2024

תוכן עניינים

אליפות ישראל לפוקר 2024 הייתה הגדולה ביותר מאז הקמת האליפות. ישראלים רבים אוהבים לשחק פוקר ולשחק במשחקי הימורים, עם זאת בארץ חל איסור על משחקי הימורים. לכן, הפתרון היה לקיים את התחרויות בחו"ל ובפעם האחרונה האליפות הייתה בוורנה – האליפות הבאה אמורה להיות בבולגריה. אז מה היה מיוחד באליפות האחרונה?

אליפות ישראל לפוקר 2024 

אליפות ישראל לפוקר 2024 הייתה מבין ההפקות המרהיבות שידע קהל ישראלי. כמעט 2,000 אנשים פקדו את האירוע המרכזי, כאשר בפעם האחרונה היו כ-1,200. קופת הפרסים הייתה עשירה ביותר ועמדה על מעל 650,000 אירו. בכל שנה מתרחשת אליפות ישראל בפוקר ביעד אחר בעולם, זאת בגלל מגבלות החוק האוסר על קיום משחקי הימורים בארץ. האירוע המרכזי והיוקרתי ביותר הוא הטורניר המרכזי, דמי כניסה לאדם היו כ-400 אירו. הפרס למקום הראשון עמד על 110,00 אירוע. במהלך חמישה ימים נכנסו כמעט 2,000 ישראלים כדי לחוות אליפות פוקר ברמה המקצועית ביותר.

עד נתון חדש ומרשים היה כמות הנשים שלקחו חלק בטורניר. נשלחו מעל 60 שחקניות מטעם בי"ס הליידיס – זה שיא כל הזמנים בכמות הנשים שהשתתפו כשחקניות או בתור צופות באליפות ישראלית לפוקר. ביום השני לאליפות העפילו כ-230 שחקנים ושחקניות וביום השלישי כ-24. מעבר לאליפות הפוקר האירוע המרשים כלל גם אורחים אמנים, בעיקר סטנד-אפ.

הגמר של אליפות ישראל לפוקר 2024

הגמר היה מורט עצבים, לאחר שעות ארוכות בה השחקנים היו סביב השולחן ומתוכן שתי נשים, כל אחד מהם היה זכאי לפרס של כ-9,000 אירוע. במהלך האירוע הודחו שחקנים עד שנשארו שלושה שחקנים אחרונים. שלושת השחקנים האחרונים בחרו להתחלק בכמעט כל הקופה והמנצח היה זכאי לקבל את ה-10,000 אירו הנותרים. מי שזכה בתואר אלוף ישראל לשנת 2024 הוא אסף הירש. הזכייה שלו העניקה לו 80,000 אירו מעבר לסכום העסקה בין שלושת המובילים. 

אסף הירש הציג משחק מאוד שקול, סבלני ואיכותי. עם שיטת המשחק הייחודית שלו מצא את עצמו אסף תופס את ההובלה עם יד גדולה, בעזרתה הצליח להדיח את איתי מלאך המדורג במקום השישי. מי שזכה במקום השני הוא נמרוד אלגרבלי, הזכיה שלו במקום השני זיכתה אותו ב-73,000 אירו, הוא מדורג רביעי בצ'יפים וגם הוא הציג משחק מאוד מרשים, אך הפוך לחלוטין מהירש. 

מי שזכתה במקום השלישי היא שחקנית מנוסה ומקצועית, סטפני פובולוצקי. הזכיה זיכתה אותה בסכום של 62,000 אירו אבל מעבר למקום השלישי, היא זכתה בתואר נוסף – האישה שהיתה הקרובה ביותר אי פעם לתואר אלופת ישראל בפוקר. היא הצליחה לשמור על ערימת הצ'יפים לאורך כל שלבי הטורנירים, הדיחה שחקן אחד ושחקן נוסף עד שסללה את דרכה למקום השלישי.

אירועים נוספים

במהלך האירוע של אליפות ישראל לפוקר 2024 שהיה האירוע המרכזי, התרחשו אירועים נוספים שזיכו את המנצחים בפרסים יוקרתיים. האירועים כללו: 

  1. מיסטרי באונטי, מנצח – אביב סיסו (כמעט 20,000 אירו).
  2. מיקס הולדם, מנצח – עידו פאר (כ-4,000 אירו).
  3. אומהה 4/5 קלפים, מנצח יעקב כהן (1,850 אירו).
  4. אליפות האומהה, מנצח – בוריסלב בוגדנוב (11,000 אירו)
  5. סופר היי רולר, מנצח סימאון סידורוב (כמעט 17,000 אירו).

מעבר לאלו היו אירועים נוספים מרכזיים. השאלה שאפשר היה להרגיש באוויר היא "עד מתי נצטרך לטוס לחו"ל בשביל אליפות פוקר". השאלה היא עניינית ובמקום, הרי אם נסתכל על הדברים בצורה אובייקטיבית, מותר למלא לוטו, מותר להמר בווינר על משחקי כדורגל, אז למה אסור לקיים משחקי פוקר? כנראה שהתשובה עמוקה ממה שאנחנו חושבים (או שלא). מה שבטוח הוא שהקהל הישראלי ממקצע את עצמו במשחקי פוקר ובמשחקי הימורים אחרים. נכון, להיכנס לעולם הזה הוא די מורכב וצריך לרכוש ידע רב – מומלץ כמובן. 

איך עובד טורניר פוקר?

במה שונים משחקי פוקר מטורניר סטנדרטי של פוקר? בטורניר פוקר, כל השחקנים קונים סכום זהה של צ'יפים. אין ערך מזומן לצ'יפים האלה, המטרה העיקרית של הטורניר היא להימנע מלאבד את כל הצ'יפים שלכם. הטורניר נמשך עד שלמעשה נשאר שחקן אחד שלוקח את הצ'יפים של כל המשתתפים במשחק, והוא הזוכה המרכזי בטורניר. מעבר לו, יש עוד שחקנים נוספים שיכולים לזכות בתארים בעלי ערך כספי (בדרך כלל העשרה האחרונים). 

יש מגוון רחב של סוגי טורנירים. יש טורניר הכולל רכישה חוזרת, זאת אומרת שהשחקנים שהפסידו את הצ'יפים שלהם יכולים לקנות עוד צ'יפים. ניתן ליישם את הקנייה החוזרת בכל פעם שסך הצ'יפים שלכם יורד מ-10,000 בדרך כלל, כאשר 10,000 צ'יפים שווי ערך ל-100$ (משתנה ממקום למקום). יש עוד גרסה נוספת לטורניר פוקר שנקרא "Hand For Hand". הגרסה הזו עובדת בצורה בה כל שולחן מחלק בדיוק יד אחת, ואז מפסיק את המשחק עד שכל שולחן אחר בחדר מגיע לאותה רמה. המשחק הזה בעצם נועד כדי לגרום לשחקנים להחזיק מעמד לאורך זמן. היתרון המרכזי הוא התגמול של המקצוענים. 

לסיכום אליפות ישראל לפוקר 2024

אליפות ישראל לפוקר 2024 הייתה מרשימה מאי פעם, אנחנו מכוונים לראות את התחום הזה מתפתח ונדמה שהוא בכיוון הנכון. אסף הירש הציג ביצועים מרשימים ומראה לנו עד כמה משחקי פוקר הם משחקי חשיבה, אסור לפעול מהבטן אלא מהראש. הדבר המרשים הנוסף היה ייצוג נשי, דבר שלא ראינו בעבר ובמיוחד כאשר הגיעו גם למקום השלישי והמכובד. האליפות הקרובה תהיה בחודש ביוני בבולגריה, אנחנו סבורים שכבר שם נראה כמות גדולה יותר של משתתפים ומשתתפות.

דרגו אותנו

0 / 5. 0

תנאים והגבלות

-שחקן פעיל חייב להיות בן 18 ומעלה כדי להשתתף בסדרה זו.
-אם שחקן נחשד לפעילות הונאה, ל 7XL יש את הזכות לחקור, לעקל ולסגור חשבון שחקן.
-לרשת GGpoker יש את הזכות לשנות ולהשעות מבצעים בכל עת ללא התראה מראש.
-תנאי המבצעים כפופים לאתר 7XL .
-חוקי וכללי האתר כפופים לרשת GGpoker העולמית.
-שחקו באחריות

מה אתה מחפש?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors