ggpoker 7XL

אסטרטגיה מנצחת לפוקר קריבי

תוכן עניינים

משחקי פוקר מאז ומתמיד היו תחביב שאנחנו משחקים אונליין או בין חברים, ואנחנו כמובן תמיד רוצים לנצח. בשביל לנצח אנחנו צריכים אסטרטגיה מנצחת לפוקר קריבי – מה שלא פשוט למצוא, ואם היה פשוט כנראה שכולנו היינו מנצחים. לכן, מעבר אל אסטרטגיה מנצחת לפוקר קריבי ריכזנו לכם שיטות מעולות שימקסמו את סיכויי הזכייה שלכם. 

אסטרטגיה מנצחת לפוקר קריבי – מה זה?

משחקי פוקר קריבי (Cribbage) הוא משחק בחפיסת קלפים סטנדרטית של 52 קלפים – בלי ג'וקרים. 

הפתיחה של המשחק היא עם אנטה (Ante) – הימור שכל שחקן חייב להמר עליו עוד לפני שפותחים את הקלפים. לאחר מכן, בשונה ממשחק פוקר רגיל אתם תקבלו חמישה קלפים וכמו כן גם הדילר. כל הקלפים אינם חשופים. עכשיו יש שתי החלטות שאתם צריכים לקבל:

ההחלטה הראשונה היא להיכנס להימור. אם בחרתם באופציה הזאת עליכם להוסיף הימור נוסף בעיגול הבונוס שנקרא גם Play. ההימור צריך להיות כפול מההימור ששמתם בתחילת המשחק. האופציה השניה שלכם היא להתקפל, זאת אומרת שאתם מוותרים על הסיבוב ולא נכנסים. עם זאת, אתם מפסידים את הסכום שהימרתם בתחילת המשחק. כדי להמשיך את המשחק ושהבית יוכל לשחק היד שלו צריכה להיות ללא קינג ואס או יד של זוג ויותר. אם הדילר מחזיק באחד מהתרחישים שאמרנו, היד שלו לא שווה כלום ואז אתה הזוכה. אם היד של הדילר היא רגילה אז צריך לבדוק למי יש יד חזקה יותר, לכם או לדילר.

מהם יחסי הזכייה?

כמובן שאנחנו תמיד רוצים לבדוק מה יחס הזכייה שלנו ועד כמה אנחנו קרובים להרוויח במשחק פוקר קריבי יחס הזכייה הוא 1 על 1. ויחס הזכייה של ה-Play תלוי ביד שלכם. רוצים לדעת עד כמה הסיכויים שלכם לזכות? הנה יחסי הזכיות:

 1. זוג ומטה – סיכוי של 1:1
 2. זוגיים: 1:2
 3. שלישייה – 1:3
 4. סטרייט 1:4
 5. פלאש 1:5
 6. פול האוס 1:7
 7. רביעייה 1:20
 8. סטרייט פלאש 1:50
 9. רויאל פלאש 1:100

כמו שאפשר לראות יחסי הזכייה משתנים וכמובן המון תלויים במזל. כדי להבטיח שאתם יכולים לעמוד בתנאי המשחק אתם צריכים להגיע עם כמה החלטות מראש שיאפשרו לכם להשיג את המטרה שלכם – להרוויח או לפחות לא להפסיד. 

הסוד לניצחון

בניגוד לרוב הגרסאות האחרות שאנחנו מכירים בפוקר, כאן יש לנו יחסית רמה מסוימת של שליטה בקלפים שאנחנו יכולים לפגוש. קל מאוד לספור את הקלפים שנראו או הקלפים שכבר שוחקו, עם זאת חשוב לדעת שספירת קלפים אסורה בבתי קזינו – פשוט תהיו ערניים. תחשבו שכל שחקן מקבל חמישה קלפים, זאת בניגוד לפוקר בו רגיל בו אנחנו מקבלים שני קלפים. כאשר כולם מוכנים הדילר מושך את קלפי הקהילה מהחלק העליון של החפיסה ומהחפיסות של השחקנים, החלק מהשחקן בצידו השמאלי של הדילר. השיטה היא להיות ערניים.

מהם הטיפים שיעזרו לכם לנצח?

כמו בכל משחק, גם כאן מה שיבטיח את הניצחון שלכם הוא השליטה שלכם ביסודות הפוקר. היסודות לאו דווקא נוגעים באסטרטגיה. הנה כמה טיפים שיוכלו לעזור לכם לזכות במשחקי פוקר קריבי:

 1. הכירו את היד שלכם – אתם צריכים להכיר את סדרי הידיים בפוקר, להבין אילו קלפים נחשבים לחזקים ואילו לא. מהי היד החזקה ביותר? מהי היד החלשה ביותר? זה יעזור לכם להעריך את היד שלכם ואת הסיכויים שלכם לנצח במשחק.
 2. ניהול – אתם חייבים לדעת לנהל נכון את הכסף שלכם. אם אתם חדשים במשחק פוקר קריבי אל תהמרו בסכומים גבוהים, אבל מומלץ להתחיל במשחקים ידידותיים לתקופה מסוימת עד שאתם שולטים במשחק.
 3. ערנות – דיברנו על זה בקצרה מקודם, אבל ככל שתהיו יותר ערניים לסביבה שלכם ככה סיכויי ההצלחה שלכם גוברים. קראו את היריבים שלכם, צפו בהם עוד לפני שנכנסתם למשחק. נסו לזהות באילו תבניות הם משחקים – האם הם משחקים זהיר, האם הם מבלפים, האם הם מתכוונים להמר גם על ידיים קשות וכו'.
 4. ניהול ידיים – נסו לדעת בדיוק כמה תהמרו על כל יד. לדוגמא, אם יש לכם צירוף שאתם יודעים שהוא לא החזק ביותר ואתם יודעים לקרוא את היריב – נסו גם להתאים את ההימור שלכם בהתאם לכך. גם ידיים חלשות יכולות להיות חזקות בסיבובים מסוימים ולהפך. 
 5. פסיכולוגיה – פוקר זה הרבה פסיכולוגיה ורגש. אתם צריכים לשמור על נינוחות, אל תפעלו עם רגש תפעלו עם שכל. אם יש לכם אסטרטגיה מנצחת לפוקר קריבי עקבו אחריה ואל תתפתו לסטות ממנה בגלל "תחושת בטן". זכרו שהניצחון לא נקבע בהכרח על בסיס סיבוב אחר, אלא על יחסי זכיה-הפסד.
 6. למידה – בכל סיבוב, בכל הפסד וניצחון למדו מה קרה וחזרו על זה. רק ברגע שתפתחו את השיטה הזאת תוכלו ללמוד בצורה מושלמת איך להיות שחקני פוקר טובים יותר.

חשוב לדעת על אסטרטגיה מנצחת לפוקר קריבי!

משחקי פוקר קריבי נחשבים למשחקים שהם פחות פופולריים, אבל בהחלט מרעננים. יש הרבה אסטרטגיות שתוכלו ללמוד אבל אנחנו ממליצים גם לפעול בהתאם לשטח. אם אתם משחקים בין חברים כנראה אתם מכירים אותם יותר טוב מאשר כל אדם אחר. במקרים כאלה יש לכם יתרון, אתם גם משחקים במשחקים ידידותיים ויכולים לפתח אסטרטגיה משלכם ואתם גם יכולים להתנסות על קריאת אנשים. 

בכל מצב, תמיד תהיו עם היד על הדופק בנוגע לגובה המקסימלי שאתם מוכנים להפסיד לערב או למשחק. אל תסטו מהסכום הזה, גם אם אתם מרגישים שהסיבוב הבא הוא סיבוב המזל שלכם. זכרו, משחקי פוקר הם הרבה טכניקה וגם לא פחות מזל, אם תצליחו לשלב בין השניים בצורה חכמה תוכלו לצאת מורווחים.

דרגו אותנו

5 / 5. 1

תנאים והגבלות

-שחקן פעיל חייב להיות בן 18 ומעלה כדי להשתתף בסדרה זו.
-אם שחקן נחשד לפעילות הונאה, ל 7XL יש את הזכות לחקור, לעקל ולסגור חשבון שחקן.
-לרשת GGpoker יש את הזכות לשנות ולהשעות מבצעים בכל עת ללא התראה מראש.
-תנאי המבצעים כפופים לאתר 7XL .
-חוקי וכללי האתר כפופים לרשת GGpoker העולמית.
-שחקו באחריות

מה אתה מחפש?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors