ggpoker 7XL

אסטרטגיה לחלוקת פרסים בטורנירי פוקר -(מחשבון ICM)

תוכן עניינים

מחשבון ICM נועד כדי לתת לנו מענה פשוט לחלוקת פרסים בטורנירי פוקר. בין אם אתם שחקנים מתחילים ובין אם אתם שחקנים מקצועיים, אתם חייבים להכיר את הסיבה לשמה משתמשים במחשבון ICM, איך הם עובדים ובעצם למה אתם צריכים גם להיכנס למרוץ הזה. הנה כל מה שצריך לדעת על אסטרטגיה לחלוקת פרסים בטורנירי פוקר -(מחשבון ICM).

מה זה ICM?

יום היום לא מעט דרכים לחשב את חלוקת הפרסים. מחשבוני פוקר רבים מקוונים פועלים במספר דרכים כדי להשיג את המטרה. עם זאת, יש גם לא מעט מחשבונים שלא עושים את העבודה בצורה טובה, איך נדע מבין ההיצע הרחב במה לבחור? תחילה אנחנו צריכים לשים לב לדיוק של המחשב, הוא אמור לבצע חישובים בסיסיים ולהצליח אותם. וודאו לפני שאתם משתמשים במחשבון שהוא באמת מבצע את ההתאמות למצבי המשחקים השונים. דבר שני, עד כמה נוח לכם הממשק של המחשבון? מחשבון ICM צריך להיות נגיש וברור, גישה להזנת נתונים בצורה נוחה וכו'. כמו כן, אנחנו צריכים לוודא שהמחשבון יכול להציג לנו דוחות מובנים ואת הדרך של החישוב. לבסוף, בדוק שהמחשבון שלכם מבצע עדכון תוכנה מדי פעם, מכיוון שמשחקי פוקר הם דבר דינמי וצריך ליצור שינויים.

במילים פשוטות, ICM הוא ראשי תיבות של Independent Chip Model – מודל המחשב בצורה מתמטית לכל אחד את ערימת הצ'יפים ביחס לערך הכספי או על סמך מאגר פרסים שונים. הראשון שפיתח את הדגם הראשון היה דיוויד הארוויל למרוץ סוסים בשנת 1973. בשנת 1987, מייסון מלמות' גילה מחדש את השיטה ופיתח אותה עבור פוקר. ב-ICM לכל השחקנים יש מיומנות די דומה, כך שגודל הערימה הנוכחית קובע את הדירוג של השחקן. לאחר מכן, מודל ICM מעריך את ההתפלגות וההסתברות, ומחשב את כספי הפרסים הצפוי. ניתן ליישם ICM כדי לענות על מספר שאלות:

  1. טווח הידיים ששחקן יכול לעבור איתם.
  2. טווח ידיים ששחקן יכול לקרוא לשחקן אחר ב-All in
  3. כאשר דנים בעסקה כלשהי, כמה כסף מגיע לכל אחד

ועוד שאלות רבות אחרות. אסטרטגיה לחלוקת הפרסים בטורנירי פוקר – (מחשבון ICM) היא אחת השיטות הפופולריות והקריטיות. 

מדוע אנו משתמשים במחשבון ICM בחלוקת פרסים בטורנירי פוקר?

ICM הוא לא חלק סטנדרטי בפוקר טורניר, לפחות לא מנקודת מבט של כללים, אז למה אנחנו משתמשים בו? ובכן, בפוקר, אנחנו תמיד מחפשים לייעל את המשחק שלנו כדי להפיק בצורה מקסימלית את הרווחים.

אז המחשבון למעשה עוסק בתשלומים. כאשר התשלומים הופכים לחלק מהחלטות, הסביבה משתנית. איך בדיוק? כל משחק פוקר משתנה בהתאם לערימה הקיימת לכל אחד מהשחקנים, זה גורם להם לשנות אסטרטגיה. אי התחשבות בתשלומים פירושו שמתעלמים משינויים בסביבה (לא דבר חכם בפוקר). שחקן שלא מתאים את האסטרטגיה שלו בהתאם להון שלו ושל הסביבה עלול לאבד הרבה מאוד כסף.

איך משתמשים במחשבון ICM?

בניגוד ל-Chip EV, חישוב ה-ICM נחשב ליותר מורכב. המטרה היא לעקוב אחר המשוואה בצורה בריאה וחכמה, לקחת בחשבון דברים שוליים וקריטיים. כיום ניתן למצוא מחשבוני ICM זמינים באינטרנט, הם יכולים לפעול במהירות כל עוד יש לכם אינטרנט איכותי. כדי להפעיל מחשבון ICM צריך לראות שיש לכם את החיבורים והממשקים המתאימים. חשבו על זה בצורה יותר מופשטת, אם עד עכשיו אתם מחשבים את הדברים בצורה ידנית מחשבוני ICM יכולים לחסוך לכם זמן יקר ופחות הסחות דעת.

הכרת הערך של הצ'יפים שלך בכל שלב בטורניר נותן לך יתרון מובהק. אם אתם לוקחים חלק בטורניר פוקר, לא תרצה לדעת בכמה כסף אתה יכול לזכות? ככה תוכלו לפתח אסטרטגיה מתאימה ולהמשיך את המשחק (או לפרוש) בצורה שקולה. כמו כן, תוכלו לשקול דברים נוספים כמו הכפלה, האם כדאי לך לסכן את ערימת הצ'יפים שלך או לא? צריך לזכור שהדרך בה אנחנו מחשבים את הערך הכספי בטורניר פוקר שונה ממה שאנחנו מכירים, ערך הצ'יפים לא זהה לערך הכסף המושקע.

כדי לדעת את ערך הצ'יפ שלך אתה צריך לדעת את סכום הכניסה. אם נניח לדוגמה שסכום הכניסה הוא עשרה שקלים ויש עשרה שחקנים, הפרס הראשון הוא 50 שקלים, השני הוא 30 שקלים והשלישי הוא 20 שקלים. אתם מקבלים בתור התחלה 1,000 צ'יפים, משמע אתם מושקעים עשרה שקלים ויש לכם 1,000 צ'יפים ביד. עם תחילת הטורניר אנחנו יודעים את ערך הצ'יפים, אבל נניח שנשארו שלושה שחקנים כולל אתה ועדיין אתם מחזיק את אותה כמות צ'יפים – כמה שווים הצ'יפים שלך? אז כרגע הצ'יפים שלך שווים מינימום 20 שקלים. גם אם מדובר על צ'יפ בודד עדיין אתה זכאי ל-20 שקלים מינימום למקום שלישי. מה זה אומר בפועל? שערך הצ'יפים עולה ויורד במהלך המשחק ואנחנו צריכים להיות ערניים כדי לדעת בדיוק מה אנחנו משקיעים.

מסקנות לחלוקת פרסים בטורנירי פוקר

יש אסטרטגיה לחלוקת פרסים בטורניר (מחשבון ICM), ישנם מחשבונים מדויקים או מדויקים פחות. כדי להבטיח שאתם ערניים למה שקורה במשחק ויודעים בכל רגע מה המצב שלכם, אתם צריכים להחזיק במחשבון איכותי ואמין. זכרו, ערך הצ'יפים לא נשאר קבוע לאורך כל הטורניר ואתם צריכים לחשב מה הסכום הכספי השווה לכמות הצ'יפים שיש לכם. 

לדעת מה הערך האמיתי מבחינה כספית של הצ'יפים שאתם מחזיקים עוזר לכם להגיע למסקנות חשבונות בנוגע להמשך המשחק. אתם תדעו איך להתנהל נכון עם הכסף שלכם – הרי המטרה של הצ'יפים היא כמעט ולהסיח את דעתכם שמדובר על כסף אמיתי. השתמשו במחשבון ICM איכותי ותראו איך התוצאה משתנה לטובתכם. 

דרגו אותנו

0 / 5. 0

תנאים והגבלות

-שחקן פעיל חייב להיות בן 18 ומעלה כדי להשתתף בסדרה זו.
-אם שחקן נחשד לפעילות הונאה, ל 7XL יש את הזכות לחקור, לעקל ולסגור חשבון שחקן.
-לרשת GGpoker יש את הזכות לשנות ולהשעות מבצעים בכל עת ללא התראה מראש.
-תנאי המבצעים כפופים לאתר 7XL .
-חוקי וכללי האתר כפופים לרשת GGpoker העולמית.
-שחקו באחריות

מה אתה מחפש?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors