ggpoker 7XL

ניהול תקציב באופן מקצועי לשחקן פוקר

תוכן עניינים

ניהול תקציב באופן מקצועי לשחקן פוקר הוא כלי שאי אפשר לוותר עליו. מה זה אומר בפועל? השחקן עצמו לא חייב להיות שחקן פוקר מקצועי, אבל התקציב חייב להיות מקצועי לכל דבר ועניין. בעזרת ניהול תקציב נכון אתם יכולים למזער הפסדים, להגדיל רווחים ולעבוד על המשמעת שלכם – דבר מאוד קריטי בחיים ובפוקר בפרט. הנה המידע המלא על ניהול תקציב באופן מקצועי לשחקן פוקר.

מהו ניהול תקציב באופן מקצועי לשחקן פוקר?

יש שתי נקודות שאנחנו צריכים להסתכל עליהן, האחת היא שחקן פוקר מקצועי שתפרנס מהמקצוע הזה. עבורו ניהול תקציב חייב להיות משהו בלתי נפרד מכל אסטרטגיה. ללא ניהול תקציב, לא משנה כמה ירוויח הוא לא יוכל לשמור על מאזן תקין. ניהול תקציב בפוקר הוא סט של כללים המנחים את השחקן בנוגע לשימוש בסכומי כסף שונים. לדוגמא, הגבלה של סכום אותו יוכל להפסיד ביום. אם לכל אחד יש 1,000 דולר לשחק בפוקר, האסטרטגיה של ניהול תקציב יכולה להצביע לך הוא אילו משחקים רלוונטיים לכם, האם אתם יכולים להיכנס לטורניר, אולי משחק מזומן בתקציב מתאים וכו'. 

מה זה תקציב בעצם? תקציב הוא לא כל ההון שלכם, זה ממש לא הדרך שאתם צריכים להסתכל על הדברים. תקציב הוא כמות הכסף שאתה יכול לשחק עליו בכל פרק זמן לפי רמת המקצועיות שלך. במילים פשוטות, תקציב המשחק שלך צריך להיות נפרד מההון שיש לכם. שימו לב, תקציב אף פעם לא יבוא על חשבון תקציב מחייה, שכירות ודברים שהם מעבר למותרות. 

ומה בנוגע לשחקן מתחיל? כאן ההקפדה על תקציב חייבת להיות מקצועית. כמו שאתם לא תיכנסו לבורסה עם כל הכסף שלכם, ככה אתם לא נכנסים למשחק פוקר עם כל הכסף שלכם. אנחנו ממליצים להתנסות תחילה במשחקים בין חברים על סכומים נמוכים או כלל לא על כסף. כשאתם מרגישים שאתם מוכנים לשלב הבא, התחילו לנהל תקציב ולדעת שאתם חייבים תמיד לצאת כשהתקציב שלכם נגמר. נכון, יש ניסים ואולי תוכלו להחזיר את כל הכסף שלכם או כמו שאומרים "לתת את המכה", אבל אסור להסתמך על זה כי הסיכויים לרעתכם.

מהם היתרונות של ניהול תקציב במשחקי פוקר?

תבנית משחק – באמצעות ניהול תקציב באופן מקצועי לשחקן פוקר, אתה יכול ליצור תבנית קבועה של משחק שמגדרת אותך מפני הפסדים. אתה יודע מה אתה יכול להיכנס למשחק, אתה יודע מה התקציב הכולל שלכם לכל סבב ואתה גם יודע מתי הגיע הזמן לחזור הביתה.

הפחתת סיכון – באמצעות גידור מתאים אתה יכול למזער את הסיכונים שלך להפסיד. זה לא אומר שאתה חסין מפני הפסדים אבל אם אתה שומר על תבנית קבועה תוכל לרכז נצחונות. נסביר בקצרה, אם אתה מקציב לעצמך הפסד של עד 100 דולר ביום, ומנגד ברגע שאתם ברווח של 400 דולר אתה יודע שזה גם הזמן לצאת, עם מקצועיות נכונה והבנת המשחק תוכלו לשמור על רווחים.

תקופות קשות – כל שחקן פוקר עובר תקופות קשות, לא משנה עד כמה הוא מקצועי. ניהול תקציב נכון מאפשר לכם לשמור על הרווחים שלכם גם בזמנים קשים. ללא ניהול תקציב נכון, ההפסדים שלכם יכולים להיות עצומים במהלך תקופות קשות. אפשר לקחת לדוגמה מכורי הימורים, אין להם כנראה שום ניהול נכון של תקציב וזה מה שמוביל אותם לפעול נטו מרגש.

פסיכולוגיה – ברגע שיש לכם תוכנית של ניהול תקציב מוגדרת וקבועה, זה מרגיע אתכם פסיכולוגית במהלך המשחק. אתה יודע מה המקסימום שאתה יכול להפסיד, אתה יודע מה המקסימום שאתה יכול להרוויח. זאת אומרת, אתה מגיע למקום בידיעה שאתה יודע כמה אתה יכול להפסיד ומודע לזה שזה לא סכום משנה חיים. ברגע שאתם רגועים מבחינה פסיכולוגית זה משפיע על היכולת שלכם לתפקד בצורה טובה במהלך המשחק. 

איך להתמודד עם הפסדים – טיפים

כדי לדעת איך להתמודד עם הפסדים בצורה חכמה, ריכזנו לכם מספר טיפים שיכולים גם לשפר אתכם מבחינה מקצועית וגם לעזור לכם לשמור על התקציב שלכם.

  1. ניהול תקציב – הדבר הראשון שיעזור לכם להתמודד עם הפסדים הוא כפי שציינו, ניהול תקציב. בהמשך נרחיב על איך בונים ניהול תקציב מותאם לכם. ניהול תקציב נועד כדי לקבוע את הסכומים המתאימים לכם, אבל יש גם עניין פסיכולוגי. קחו בחשבון שניהול תקציב הוא גם עניין של משמעת, זאת אומרת שאין לך מישהו שיגיד לך עכשיו לעצור, אלא אתה צריך להאמין בתוכנית ופחות להסתמך על המזל. בנוסף, אנחנו ממליצים לשחקני פוקר מקצועיים לשמור על תקציב פוקר נפרד מתקציב המחייה והיום יום. 
  2. שליטה רגשית – כל שחקן מקצועי יודע שיבוא היום והוא יפסיד סכום שלא ציפה, זה קורה לכולם וכמעט אי אפשר להימנע מזה. טילט הוא מצב רגשי, במצב זה אנחנו משחקים בצורה לא טובה בגלל מצוקה רגשית. אתם צריכים להכיר את הסימנים של טילק ולקחת הפסקה. יש שחקני פוקר מקצועיים שמצאו את עצמם מגיעים למצב הזה (אם אנחנו לא טועים אחד השחקנים שהגיע למצב הזה הוא אלי אלעזרא), והוא לקח הפסד של חודש מהימורי פוקר. במצב הזה אנחנו נוטים לקבל החלטות לא רציונליות.
  3. בחירת משחק – אתם צריכים לשחק עם שחקנים ברמה שלכם. אתם חייבים להכיר את כל חוקי המשחק, להיצמד לאסטרטגיה שעליה אתם סומכים וכמובן לצבור ניסיון לפני שאתם נכנסים בסכומים גבוהים. אם אתם עומדים בכל הקריטריונים שציינו, יש לכם יותר סבירות למנוע הפסדים. אם אתם רוצים לשפר את הסיכוי שלכם לזכות, אפילו בחרו שחקנים פחות טובים ממכם.
  4. מודעות – אתם צריכים להיות מודעים לכל משתנה שיש בחדר הפוקר. משחקי פוקר הם עם הרבה תפניות, אל תגיבו בצורה קיצונית על הפסדי קצרי טווח אלא תסתכלו בצורה יותר רחבה. בגלל זה לא נהוג לשחקני פוקר להסתכל על ההפסדים/נצחונות ביום-יום אלא באופן חודשי, דו חודשי או שנתי. 
  5. אורך הסשן – זה אולי אחד הטיפים החשובים ביותר. עליכם להסתכל ולדעת כמה זמן עומד לארוך הסשן, ברגע שמדובר על משחק ארוך מדי הסיכויים שלכם להפסיד יהיו בהתאם. אתם חייבים לשמור על אורך משחק באורך שטוב לכם, במיוחד אם אתם עייפים או מתוסכלים. קחו הפסקות סדירות, צאו להתרענן בכל פעם שאתם לא מרגישים ממוקדים. 
  6. התאמת אסטרטגיה – שחק בצורה שמרנית. במהלך תקופת הפסדים, שקול לשחק בצורה שמרנית יותר. משחק יותר שמרני יכול לעזור לצמצם הפסדים נוספים עד שהביטחון והתקציב שלך יתאוששו. חשוב להתנהל עם אסטרטגיה מתאימה, אבל גם לדעת להיות גמיש עם אסטרטגיות אחרות כיוון שהן יכולות להשתנות בהתאם לדינמיקה בשולחן.

איך בונים ניהול תקציב נכון?

בניית תקציב לפוקר, בין אם לשחקן מקצועי ובין אם למתחיל צריכה להיות בנייה חכמה עם הסתכלות לטווח ארוך. זה דורש תכנון אסטרטגי, משמעת ורצון לשיפור באופן קבוע. בתור התחלה, ההמלצה היא להתחיל עם תקציב נמוך יחסית מכיוון שזה הצעד הראשון שלכם. הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות הוא הקצאת סכום כסף שניתן להפסיד מבלי לפגוע בכספים היומיומיים שלכם או בחסכונות אחרים. חשוב לראות את זה בתור השקעה בתהליך המקצועי של הפוקר שלך, כאשר ההון ההתחלתי הוא הכרחי להתחלה. לאחר מכן, עליכם לבחור את המשחקים הנכונים, במה אתם טובים? במה אתם פחות שולטים? עד כמה אתם בקיאים בחוקי טקסס הולדם לעומת אומהה? כל השאלות האלה חייבות לקבל תשובה ממכם. כמובן, העדיפו משחקים עם תקציב נמוך בתור התחלה. 

אחרי שהתחלתם להתנסות קצת, ואתם רואים שאתם עומדים ביעדים שלכם. זאת אומרת שהתקציב שלכם מכסה אתכם מבחינה תקציבית. שימו לב, אם התקציב הכולל שלכם להתחיל את המשחק עומד על 1,000 דולר, אתם צריכים לקחת תקציב יומי בשביל עשרה משחקים לדוגמה, זה יכול לעזור לכם בתור התחלה. אחרי שאתם רואים שבמהלך עשרה משחקים אתם עומדים ביעדים, יש לכם רווחים ואתם עובדים עם משמעת, הקצו עוד סכום לתקציב שלכם לעוד עשרה משחקים. ככה תעשו פעם אחר פעם, כל עוד אתם שומרים על כל התנאים של התקציב: משמעת, מקצועיות ויציאה בזמן. אם אתה נתקל בתקופת הפסדים והתקציב שלך מצטמצם משמעותית, אל תהסס לרדת ברמות. הגנה על התקציב שלך חשובה יותר מאגו.  השקיעו זמן בלמידת אסטרטגיות פוקר. קראו ספרים, תלמדו מטעויות של אחרים, נתחו הפסדים שלכם, ככל שתלמדו יותר, ככה ההחלטות שלכם יהיו טובות יותר בעתיד.

דרגו אותנו

0 / 5. 0

תנאים והגבלות

-שחקן פעיל חייב להיות בן 18 ומעלה כדי להשתתף בסדרה זו.
-אם שחקן נחשד לפעילות הונאה, ל 7XL יש את הזכות לחקור, לעקל ולסגור חשבון שחקן.
-לרשת GGpoker יש את הזכות לשנות ולהשעות מבצעים בכל עת ללא התראה מראש.
-תנאי המבצעים כפופים לאתר 7XL .
-חוקי וכללי האתר כפופים לרשת GGpoker העולמית.
-שחקו באחריות

מה אתה מחפש?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors