ggpoker 7XL

אסטרטגיה מנצחת לבלאק גק

תוכן עניינים

בשביל להתחיל לנצח משחקי בלאק ג'ק אתם לא יכולים להסתפק באסטרטגיה בסיסית. משחקי בלאק ג'ק יכולים להיות מאוד כיפים ומצד שני, מי אוהב להפסיד? בדיוק בשביל זה כתבנו לכם את המדריך הבא: אסטרטגיה מנצחת לבלאק גק.

אסטרטגיה מנצחת לבלאק גק – מה זה?

לפני שנרחיב על אסטרטגיה מנצחת לבלאק גק, איך בכלל משחקים בלאק גק'? בגדול, החוק של משחק הבלאק ג'ק הוא שסך הקלפים בידי השחקנים או הדילר יהיה קרוב כמה שיותר ל-21. אם סך הקלפים עלה על 21 אתם יוצאים מהמשחק. השחקן המצנח הוא מי שסך הקלפים שלו הוא הקרוב ביותר ל-21 או שסכום הקלפים גבוה מהדילר אך לא עובר את ה-21. במהלך המשחק תוכלו להורות לדילר להוסיף לכם עוד קלף ליד או שאתם נשארים עם מה שיש לכם ביד. כל אחד מהשחקנים מקבל בתור התחלה שני קלפים כאשר אחד מהם גלוי אצל הדילר. במהלך המשחק כל שחקן יכול להכפיל את ההימור שלו ומקבל קלף נוסף – המצב הזה אפשרי רק כאשר יש לכם 2 קלפים בלבד. אם כבר אתם מחזיקים ביותר משני קלפים ביד לא תוכלו לבצע את ההכפלה. 

לא מספיקה אסטרטגיה בסיסית?

אסטרטגיה בסיסית לא יכולה להתגבר על היתרון שיש לקזינו או למחשב עליכם. אם יהיה לכם מספיק מזל תוכלו לנצח מספר סיבובים, אבל אם נסתכל על המשחק השלם אתם כנראה תצאו מפסידים. אז מה אפשר לעשות? הנה שלושה טיפים:

 1. תשננו – מה זה אומר לשנן? כשאתם משחקים הגיע הזמן שתתחילו להסתכל מסביב ולהכיר איך המשחק עובד. כמעט לכל משחק יש תבנית קבועה, לכן אתם כן צריכים לתרגל כדי להפוך את המהלכים שלכם לקבועים. אם לנצח בלאק ג'ק היה קל כולנו היינו עשירים עכשיו.
 2. שינויים – מה שאתם מתחילים איתו זה לא מה שאתם מסיימים איתו. אתם צריכים ללמוד את הכללים של בלאק ג'ק בצורה מלאה ולהכיר את כל הסטיות הקשורות לכללים של המשחקים בהם אתם משתתפים. ככל שתהיו ערניים לשינויים, כך יהיה לכם יותר קל לנצח.
 3. היכרות – במשחק שבו אתה יכול רק לקוות להשיג יתרון של 1% על הבית, משחק של 99% הוא לא מספיק טוב. אתה צריך להכיר את טבלאות האסטרטגיה האלה אחורה וקדימה, לעשות עמידת ידיים, בהוריקן, ללכת לישון איתן, ופשוט להיות ערני למרות שיכול להיות שיהיו דברים שיוציאו אתכם מריכוז.

ארבעה טיפים לנצח משחקי בלאק ג'ק

 1. הבינו את היסודות – כדי לנצח כל משחק אתם צריכים להבין את היסוד של משחקי בלאק גק. 
 2. חילוק – אסטרטגיה מנצחת לבלאק גק בנויה בעיקר על לדעת לפעול בסבלנות. לכן, חשוב תמיד לדעת מתי נכון לחלק את היד. כאשר יש לכם קלף גבוה או זוג קלפים גבוהים חשוב ללמוד מתי נכון לעשות ספליט.
 3. הכפלה – אסטרטגיה מנצחת לבלאק גק כוללת גם לדעת מתי נכון להכפיל את ההימור. ככה אתם יכולים למקסם את הרווחים שלכם למשחק. תמיד שימו לב מה הקלף הגלוי של הדילר. אם מדובר על אס אתם צריכים לחשוב פעמיים כיוון שזה יכול לשחק לשני כיוונים.
 4. מותר להפסיד – אנחנו צריכים לדעת לנצח אבל לא פחות חשוב הוא לדעת גם איך להפסיד. לפעמים אנחנו נגררים ומוצאים את עצמנו מפסידים הרבה יותר מהיכולות שלנו. בדיוק בגלל מקרים כאלה, במיוחד בזמן פיתוח מיומנויות חשוב לדעת מתי לצאת.

היסודות של אסטרטגיה מנצחת לבלאק גק:

ריכזנו לכם כמה יסודות מרכזיים שיעזרו לכם לדעת לפענח את המשחק בצורה טובה וכמובן, למזער הפסדים ולמקסם הצלחות:

 • אם סך הקלפים ביד שלך נע בין 12 ל-16 ומנגד, הקלף הגלוי של הדילר הוא 2-6 בדרך כלל מומלץ להישאר.
 • אם סך הקלפים ביד שלך נע בין 12-16 ומנגד, הקלף הגלוי של הדילר נע בין אס לשבע, בדרך כלל מומלץ להמשיך (לא כולל זוגות). בגישה זו יש סבירות גבוהה שלדילר תהיה יד חזקה יותר ועליך לשפר את היד שלך.
 • תמיד כשיש לכם אסים רצוי לפצל לשתי ידיים. הפיצול מאפשר לכם להתחיל הזדמנות חדשה עם שתי ידיים בערך של 11 לכל אחד. 
 • אם יש לכם זוג שמונה מומלץ גם כאן להפריד את הידיים. מצד אחד יש לכם יד של 16, אבל מצד שני הסבירות שעם קבלת קלף נוסף תשארו במשחק הוא נמוך.
 • כאשר שני הקלפים ביד שלכם מגיעים לערך של 11 ומנגד, הקלף הגלוי של הדילר נע בין 2 ל-10 מומלץ להכפיל. הכפלת ההימור הראשוני שלכם מאפשר לכם לקבל קלף נוסף שיהפוך את היד שלכם לחזקה יותר ולהגדיל את הסיכויים גם לנצח וגם להרוויח הרבה.

חשוב לדעת!

לפני שאתם מתחילים לשחק בלאק ג'ק ומחפשים אסטרטגיות מתוחכמות חשוב לדעת שכבר "נאמר כבר הכל". מה זה אומר בפועל? אסטרטגיה מנצחת לא שווה כלום אם אין לכם משמעת עצמית, בלאק ג'ק הוא משחק פסיכולוגי לא פחות מאשר משחק קלפים. לכן, אתם צריכים לדעת מתי להפסיק, לדעת לקרוא את השטח. חשוב לדעת שאסור לספור קלפים – זה לא חוקי. הדרך הטובה ביותר לנצח משחק בלאק ג'ק היא על ידי יישום האסטרטגיות בצורה חכמה המתאימה לכם. לא כל אסטרטגיה מתאימה לנו, אבל בכל זאת אנחנו צריכים לדעת לקחת את האסטרטגיה אלינו וגם להתאים אותה בהתאם לדילר ולשחקנים. בלאק ג'ק הוא משחק מורכב, למרות שהחוקים שלו מאוד פשוטים הוא משחק לנו הרבה בראש. תמיד נרצה להאמין שהקלף הבא יסדר אותנו ונקבל את הסכום הקרוב ביותר ל-21 אבל כמעט תמיד זו הסיבה שהדילר הוא המנצח. תשחקו חכם.

דרגו אותנו

0 / 5. 0

תנאים והגבלות

-שחקן פעיל חייב להיות בן 18 ומעלה כדי להשתתף בסדרה זו.
-אם שחקן נחשד לפעילות הונאה, ל 7XL יש את הזכות לחקור, לעקל ולסגור חשבון שחקן.
-לרשת GGpoker יש את הזכות לשנות ולהשעות מבצעים בכל עת ללא התראה מראש.
-תנאי המבצעים כפופים לאתר 7XL .
-חוקי וכללי האתר כפופים לרשת GGpoker העולמית.
-שחקו באחריות

מה אתה מחפש?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors